Türkiye'nin En Iyi Ve En Kapsamlı Tescilli Espor Blogu.
Esporcuların kalbi...

Son Dakika!

Post Top Ad

Your Ad Spot

12 Mayıs 2020 Salı

Yeni Tarzı İle Steam Kütüphanesi

Yeni Tarzı İle Steam Kütüphanesi

Steam Yeni Kütüphane

Steam Resmi Açıklama:

Bugünden itibaren yeni Steam kütüphanesi özelliklerini herkes kullanabilecek.

Steam'in yaptığı açıklamaya göre;
Steam, ''Kütüphaneyi beta süreci esnasında deneyen herkese en içten teşekkürlerimizi sunuyoruz. Sizden gelecek geri bildirimler ve talepler doğrultusunda geliştirmeler ve yeni özellikler yayınlamaya devam edeceğiz.

Bunların yanı sıra bu güncelleme sayesinde bütün Steam kullanıcıları Remote Play Together betasından faydalanabilecek.'' dedi. Steam'in diğer resmi açıklamalar şu şekildedir.

Kütüphane güncellemesinin özeti şöyle:

Steam İndirimler

Kütüphanenizdeki el değmemiş potansiyeli kullanın

Yeni Steam kütüphanesi kütüphanelerimizin bizim için çok değerli olduğu görüşüyle tasarlandı. Bazı müşterilerimizin kütüphanelerinde 15 yıl boyunca birikmiş oyunlar var. Steam kütüphaneniz, bütün arkadaşlarınızın oynadığı favori AAA oyunlardan sadece sizin bayıldığınız tek kişilik bağımsız sanat projelerine kadar bütün oyun geçmişinizi barındırıyor.

İyi bir kütüphane toz tutmamalıdır; iyi bir kütüphanede aradığınız şeyi bulabilmeli ve iyi vakit geçirmelisiniz. Oyunlarınızla ilgili en güncel bilgilere ulaşmak istediğinizde, arkadaşlarınızla oynayacak oyun aradığınızda veya oyununuzun oyun topluluğunda neler olup bittiğini öğrenmek istediğinizde kütüphaneniz size bütün bu konularda destek olabilmelidir.

Bugün size, kütüphaneye gelen en büyük değişikliklerden bahsetmek ve yukarıda bahsettiğimiz şeyleri nasıl gerçekleştirebileceğinizi anlatmak istiyoruz.

Steam Yeni Kütüphane 2

Yepyeni bir görünüm

Fark edeceğiniz ilk şey muhtemelen kütüphane için tasarladığımız harika ana sayfa olacak. Yeni kütüphaneyle oyun güncellemelerinize, son oynadığınız oyunlara, arkadaş aktivitesine ve koleksiyonlarınıza hızlı erişim kazanırsınız.

Steam Yeni Kütüphane 3

Arkadaşlarınızdan ve oyunlardan kopmayın

Oyunlarınızda gerçekleşen değişikliklerden her daim haberdar olmayı ve kimlerin neler oynadığını görebilmeyi sizin için daha da kolay bir hâle getiriyoruz. Steam'de en sevdiğiniz özelliklerden birinin, oyunlarınız zamanla değişirken oyunlarınızla sürekli etkileşim hâlinde olmak olduğunu biliyoruz. Yeni kütüphane sayesinde sadece bir oyunun güncellenip güncellemediğini kolayca görmekle kalmayacak, yeni etkinlikler özelliğiyle birlikte bu güncellemenin ne olduğunu ve oyuna neden tekrar şans vermeniz gerektiğini göreceksiniz.

Steam Yeni Kütüphane 4

Ayrıca, arkadaşlarınızın neler yaptığını ve hangi oyunları oynadıklarını görmeyi de kolaylaştırıyoruz. Arkadaşlarınızın önceden neler oynadığını doğrudan kütüphane sayfasından, an itibarıyla neler oynadıklarını da oyunlar listenizden görebileceksiniz. Sahip olacağınız bütün bu yeni bilgilerle hafta sonu Portal 2 oynamış arkadaşlarınızın heyecanlı konuşmalarına katılabileceksiniz.

Etkinlikler sayesinde oyunlarınızda olan bitenlerden haberdar olun

Çok yüksek ihtimalle kütüphanenizde çok büyük güncellemeler almış ya da zaman kısıtlı etkinliklere sahip olan ancak sizin haberinizin dahi olmadığı birçok oyun vardır. Artık o günler geride kalacak. Size sahip olduğunuz oyunlarda yaşanan büyük gelişmelere dair bilgi verecek ancak bildirim yağmuruna tutmayacak dengeli bir kütüphane içi etkinlik özelliğini getirdik.

Steam Yeni Kütüphane 5

Bu güncellemeleri oyuncularımıza ve geliştiricilerimize göstermek oldukça önemli. Eğer bir geliştiriciyseniz, özellikle oyuncuların başka oyunlara geçmesi durumunda, oyununuzla ilgili yaptığınız bir güncellemeyi duyurmak şimdiye kadar pek kolay değildi. Ancak artık kolay. Bugünden itibaren geliştiriciler yeni etkinlik oluşturma araçlarına erişim sahibi olacak. Bu etkinlikler doğrudan yeni kütüphanede belirecek. Yeni etkinlik araçlarıyla ilgili daha fazlasını buradan okuyabilirsiniz.

Tabii her etkinliğin büyük bir güncelleme olmasına da gerek yok. Yeni etkinlik aracı size oyuncularınızla etkileşime geçebilmek ve geliştirici canlı yayınları, topluluk mücadeleleri paylaşmak ya da enteresan bir hayran çizimini öne çıkarmak gibi farklı imkânlar sağlayacak.

AZES MAĞAZA

Espor'u teorik olarak A'dan Z'ye öğrenmek istiyorsanız aşağıdan ulaşabileceğiniz, 6 farklı büyük platformda yer alan E-kitabımızı okumanızı ve Udemy Eğitimimizi dinlemenizi sizlere kesinlikle öneriyoruz değerli AZES takipçilerimiz.

Keyifli okumalar ve keyifli dinlemeler :)
https://www.adanzyeespor.com/p/azes-magaza.html

KAYNAK:

Google Play Store A'dan Z'ye Espor Ekitabımız:
https://play.google.com/store/books/details/Or%C3%A7un_Kamil_Kabaday%C4%B1_A_dan_Z_ye_Espor?id=74aRDwAAQBAJ&hl=tr

Google Play Store A'dan Z'ye Espor 2 Ekitabımız:
https://play.google.com/store/books/details?id=_uXmDwAAQBAJ

Google Play Store A'dan Z'ye Espor 3 (Özel Sayı) Ekitabımız:
https://play.google.com/store/books/details/Or%C3%A7un_Kamil_Kabaday%C4%B1_A_dan_Z_ye_Espor_3?id=rJ5cEAAAQBAJ

Udemy A'dan Z'ye Espor Eğitimimiz:
https://www.udemy.com/course/adanzyeespor

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Röportajlar

Belediye Espor Projeleri

Nasıl İndirilir Ve Sistem Gereksinimleri

AZES Nedir?

Post Top Ad

Your Ad Spot