Türkiye'nin En Iyi Ve En Kapsamlı Tescilli Espor Blogu.
Esporcuların kalbi...

Son Dakika!

Post Top Ad

Your Ad Spot

Hakkımızda

HİZMETLERİMİZ

Espor Danışmanlık


Espor girişimcilerine veya markalara, Espor danışmanlık hizmeti veriyoruz.

Türkiye'nin en iyi ve en kapsamlı Tescilli Espor Blogu. Oyun dünyası ve Espor ile ilgili A'dan Z'ye aradığınız her şey bu Blog'ta. Esporcuların Kalbi...

Websitemiz anlık Espor haber sitesi tarzında olmayıp, Espor bilgi hazinesi tadında bir Blog olma özelliğini taşımaktadır. Bu yüzden Blogumuzun ismi; A'dan Z'ye Espor'dur. Sakarya Espor Projesidir.

Türkiye’de bu konu hakkındaki kaynakların yetersiz olduğunu gördüğümüz zaman kesinlikle Espor faaliyetleriyle ilgilenenler için böyle bir kaynağı hayata geçirmek istedik ve bu projemizi siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz.

Espor Girişimcilerine ve Yatırımcılarına A'dan Z'ye Gönülden Destek!

A'dan Z'ye Espor Türk Patent Marka Tescili

KÜNYE


Kurucu

Orçun Kamil KABADAYI

Orçun Kamil Kabadayı Kimdir?
Orçun Kamil Kabadayı; ''29 Mayıs 1994, Sakarya doğumluyum. Sakarya Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Yüksek Lisans mezunuyum. Şuan sevdiğim, keyif aldığım girişimcilik faaliyetleri ile uğraşıyorum.
2019 yılında Sakarya Espor girişimimi hayata geçirdim. Akabinde de 2020 yılında “A'dan Z'ye Espor” isimli girişimimi hayata geçirdim.

2020 yılı Ocak ayı itibari ile ‘’Ankara Büyükşehir Belediyesi Espor Projesi‘’ 'nin Kurucu/Yönetici' liğini yaptım. (Türkiye’nin ilk Büyükşehir Belediyesi Espor Kulübü/ABB ASKİ E-Spor Kulübü)

2021 yılı Ocak ayı itibari ile ünlü Youtuber Şahangiller'le beraber ''Şahangiller Espor'' 'u kurduk.

2021 yılı Haziran ayı itibari ile ''Sivas Cumhuriyet Üni. Espor Projesi'' 'ni kurduk.

Son olarak da yine 2021 yılı itibari ile, ''A'dan Z'ye Espor'' projemiz ile ilgileniyorum ve ''Şahangiller Espor Kulübü'' 'nün Espor Proje Yöneticiliğini yürütmekteyim.

Hayattaki genel amacım, kendi yetkinliklerimi kullanıp topluma faydalı projeler üretebilmek için çalışmaktır. Şuan sevdiğim, keyif aldığım Girişimcilik faaliyetleri ile uğraşıyorum. Girişimciliği çok sevdiğim için devamlı üretebileceğim projelerde veya işlerde çalışmak genel hayat amacımdır. Hayatta hep sevdiğimiz işlerde çalışmamızı ve bunun için de elimizden geleni yapmamız gerektiğini düşünenlerdenim.

Sevdiğim örnek bir bakış açışı; Hayalinizdeki girişim fikriniz ne ise bu hayalinizin peşinden koşun. Bu yolda aldığınız başarısızlıklardan dolayı asla vazgeçmeyin çünkü aldığınız her başarısızlık aslında sizi başarıya ulaştıracak olan başarı basamaklarınız olacaktır. Başarı için plan yapmıyorsanız, o zaman hükmen başarısızlığı planlıyorsunuz demektir.

Espor sektöründeki amacım, Espor’un Türkiye’de sağlıklı ve bilinçli bir şekilde en iyi yerlere gelmesi için uğraşmak ve aynı zamanda ülkemizi temsil edecek bir şekilde global bir başarı gelmesini de sağlamaktır.''

Uluslar Arası İlişkiler Yöneticisi

Onur KABADAYI


Yönetici

Mustafa İVGEN


Genel Yayın Yönetmeni/Yönetici Yardımcısı

Yunus Emre İYDE


Espor Avukatımız

Espor Avukatı Ümit Özdemir
Ümit ÖZDEMİR


Yayıncımız

Emre DEMİRKAYA

Projelerimiz

1- Ankara Büyükşehir Belediyesi Espor Projesi
2- HADO Sakarya
3- Şahangiller Espor

Post Top Ad

Your Ad Spot