Türkiye'nin En Iyi Ve En Kapsamlı Tescilli Espor Blogu.
Esporcuların kalbi...

Son Dakika!

Post Top Ad

Your Ad Spot

Hakkımızda

A'dan Z'ye Espor Türk Patent Marka Tescili


ProjelerimizHizmetlerimiz

Espor Danışmanlık & Espor Reklam

Espor girişimcilerine veya markalara, Espor danışmanlık hizmeti ve espor reklam hizmetleri veriyoruz.

Türkiye'nin en iyi ve en kapsamlı tescilli Espor Blogu. Oyun ve Espor haberleri ile ilgili A'dan Z'ye aradığınız her şey bu Blog'ta. Esporcuların Kalbi...

Websitemiz anlık Espor haber sitesi tarzında ve Espor bilgi hazinesi tadında bir Blog olma özelliğini taşımaktadır. Bu yüzden Blogumuzun ismi; A'dan Z'ye Espor'dur.(2019). Sakarya Espor(2018) Projesidir.

Türkiye’de bu konu hakkındaki kaynakların yetersiz olduğunu gördüğümüz zaman kesinlikle Espor faaliyetleriyle ilgilenenler için böyle bir kaynağı hayata geçirmek istedik ve bu projemizi siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz.

Espor Girişimcilerine ve Yatırımcılarına A'dan Z'ye Gönülden Destek!


KÜNYE

Kurucu

Orçun Kamil KABADAYI

Orçun Kamil Kabadayı Kimdir?
Yüksek Mühendis & Espor Yöneticisi & Espor Danışmanı & Blogger & Girişimci

Orçun Kamil Kabadayı; ''29 Mayıs 1994, Sakarya doğumluyum. Sakarya Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Yüksek Lisans mezunuyum. Şuan sevdiğim, keyif aldığım girişimcilik faaliyetleri ile uğraşıyorum.

#girişimcilik #mühendislik #finansalokuryazarlık #esports konuları üzerinde yoğunlaşmaktayım.

2018 yılında Sakarya Espor girişimimi hayata geçirdim. Akabinde de 2019 yılında “A'dan Z'ye Espor” isimli girişimimi hayata geçirdim.

2020 yılı Ocak ayı itibari ile ‘’Ankara Büyükşehir Belediyesi Espor Projesi‘’ 'nin Kurucu/Yönetici' liğini yaptım. (Türkiye’nin ilk Büyükşehir Belediyesi Espor Kulübü/ABB ASKİ E-Spor Kulübü)

2021 yılı Ocak ayı itibari ile ünlü Youtuber Şahangiller'le beraber ''Şahangiller Espor'' 'u kurduk.

2021 yılı Haziran ayı itibari ile ''Sivas Cumhuriyet Üni. Espor Projesi'' 'ni kurduk.

Son olarak da yine 2022 yılı itibari ile, ''A'dan Z'ye Espor'' projemiz ile ilgileniyorum ve ''Şahangiller Espor Kulübü'' 'nün Espor Proje Yöneticiliğini yürütmekteyim.

Hayattaki genel amacım, kendi yetkinliklerimi kullanıp topluma faydalı projeler üretebilmek için çalışmaktır. Şuan sevdiğim, keyif aldığım Girişimcilik faaliyetleri ile uğraşıyorum. Girişimciliği çok sevdiğim için devamlı üretebileceğim projelerde veya işlerde çalışmak genel hayat amacımdır. Hayatta hep sevdiğimiz işlerde çalışmamızı ve bunun için de elimizden geleni yapmamız gerektiğini düşünenlerdenim.

Sevdiğim örnek bir bakış açışı; Hayalinizdeki girişim fikriniz ne ise bu hayalinizin peşinden koşun. Bu yolda aldığınız başarısızlıklardan dolayı asla vazgeçmeyin çünkü aldığınız her başarısızlık aslında sizi başarıya ulaştıracak olan başarı basamaklarınız olacaktır. Başarı için plan yapmıyorsanız, o zaman hükmen başarısızlığı planlıyorsunuz demektir.

Espor sektöründeki amacım, Espor’un Türkiye’de sağlıklı ve bilinçli bir şekilde en iyi yerlere gelmesi için uğraşmak ve aynı zamanda ülkemizi temsil edecek bir şekilde global bir başarı gelmesini de sağlamaktır.''

Uluslararası İlişkiler Yöneticisi

Onur KABADAYI


Genel Yayın Yönetmeni

Yunus Emre İYDE


Espor Avukatımız

Espor Avukatı Ümit Özdemir
Ümit ÖZDEMİR

AZES olarak, sektördeki her insana ulaşamaya, dokunmaya çalışıyoruz. Bu yola başlama amacımız Espor’un Türkiye’de sağlıklı ve bilinçli bir şekilde en iyi yerlere gelmesi için uğraşmak ve aynı zamanda ülkemizi temsil edecek bir şekilde global bir başarı gelmesini de sağlamaktır. Websitemiz anlık Espor haber sitesi tarzında ve Espor bilgi hazinesi tadında bir Blog olma özelliğini taşımaktadır. Bu noktada güncel espor haberleri dışında blogumuzda "Espor Turizmi", "Espor Hukuku", "Espor'da Sağlık" ve "Espor Gazeteciliği" vb gibi daha birçok alanda tecrübeli ekip arkadaşlarımız ile beraber bilimsel ve akademik seviyede yazılarda yazıyoruz. AZES, 2019 yılından itibaren her zaman yanınızda ve yanınızda olmaya devam edecektir.

Röportajlar

Belediye Espor Projeleri

Nasıl İndirilir Ve Sistem Gereksinimleri

AZES Nedir?

Post Top Ad

Your Ad Spot