Türkiye'nin En Iyi Ve En Kapsamlı Tescilli Espor Blog'u.
Esporcuların kalbi...

Son Dakika!

Post Top Ad

Your Ad Spot

Hakkımızda

HİZMETLERİMİZ

Espor Danışmanlık


Türkiye'nin en iyi ve en kapsamlı Tescilli Espor Blog'u. Oyun dünyası ve Espor ile ilgili A'dan Z'ye aradığınız her şey bu Blog'ta. Espor'cuların Kalbi...

Websitemiz anlık Espor haber sitesi tarzında olmayıp, Espor bilgi hazinesi tadında bir Blog olma özelliğini taşımaktadır. Bu yüzden Blog'umuzun ismi; A'dan Z'ye Espor'dur. Sakarya Espor Projesidir.

Türkiye’de bu konu hakkındaki kaynakların yetersiz olduğunu gördüğümüz zaman kesinlikle Espor faaliyetleriyle ilgilenenler için böyle bir kaynağı hayata geçirmek istedik ve bu projemizi siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz.

Espor Girişimcilerine ve Yatırımcılarına A'dan Z'ye Gönülden Destek!

A'dan Z'ye Espor Türk Patent Marka Tescili

KÜNYE


Kurucu

Orçun Kamil KABADAYI
Orçun Kamil Kabadayı Mail Adresi: orcunkamilkabadayi@gmail.com

Orçun Kamil Kabadayı Kimdir?
Orçun Kamil Kabadayı; '' 29 Mayıs 1994, Sakarya doğumluyum. Sakarya Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Yüksek Lisans mezunuyum. Şuan sevdiğim, keyif aldığım girişimcilik faaliyetleri ile uğraşıyorum.

Küçüklükten itibaren oyun oynamayı sevdiğim için 2013 yılında Dünyanın en büyük oyun platformu olan Steam platformunda ismi ”Okk Nefes Grubu” olan onbin takipçiye sahip Türkiye’nin en büyük 10. Küratör sayfası olan grubumu kurdum.

2018 yılında Sakarya Espor girişimimi hayata geçirdim. Akabinde de 2020 yılında “A'dan Z'ye Espor” isimli girişimimi hayata geçirdim.

Son olarak da 2020 yılı Ocak ayı itibari ile ‘’Ankara Büyükşehir Belediyesi Espor Projesi‘’ 'nin Kurucu/Yönetici' liğini yaptım. (Türkiye’nin ilk Büyükşehir Belediyesi Espor Kulübü/ABB ASKİ E-Spor Kulübü)

Hayattaki genel amacım, kendi yetkinliklerimi kullanıp topluma faydalı projeler üretebilmek için çalışmaktır. Şuan sevdiğim, keyif aldığım Girişimcilik faaliyetleri ile uğraşıyorum. Girişimciliği çok sevdiğim için devamlı üretebileceğim projelerde veya işlerde çalışmak genel hayat amacımdır. Hayatta hep sevdiğimiz işlerde çalışmamızı ve bunun için de elimizden geleni yapmamız gerektiğini düşünenlerdenim.

Sevdiğim örnek bir bakış açışı; Hayalinizdeki girişim fikriniz ne ise bu hayalinizin peşinden koşun. Bu yolda aldığınız başarısızlıklardan dolayı asla vazgeçmeyin çünkü aldığınız her başarısızlık aslında sizi başarıya ulaştıracak olan başarı basamaklarınız olacaktır. Başarı için plan yapmıyorsanız, o zaman hükmen başarısızlığı planlıyorsunuz demektir.

Espor sektöründeki amacım, Espor’un Türkiye’de sağlıklı ve bilinçli bir şekilde en iyi yerlere gelmesi için uğraşmak ve aynı zamanda ülkemizi temsil edecek bir şekilde global bir başarı gelmesini de sağlamaktır. ''

Uluslar Arası İlişkiler Yöneticisi

Onur KABADAYI
Onur KABADAYI Mail Adresi: kbdyonr@gmail.com


Genel Yayın Yönetmeni/Yönetici Yardımcısı

Yunus Emre İYDE
Yunus Emre İYDE Mail Adresi: yunusiydemre51@gmail.com


Espor Avukatlarımız

Espor Avukatı Ümit Özdemir
Ümit ÖZDEMİR

Espor Avukatı İhsan Kaplan
İhsan KAPLAN

BAŞARILARIMIZ

2018-2019 YILI ESPOR FAALİYETLERİMİZ VE ESPOR PROJELERİMİZ


E-posta:
Hertürlü Reklam/Tanıtım/Sponsorluk/İş Birlikleri/Danışmanlık ve Yatırım için:
Resmi Mail: orcunkamilkabadayi@gmail.com

Telefon:
Hertürlü Reklam/Tanıtım/Sponsorluk/İş Birlikleri/Danışmanlık ve Yatırım için:
(0536-698-81-31)

Adres:
Serdivan/Sakarya

Yeni Haberler


Hizmetlerimiz

Post Top Ad

Your Ad Spot