Türkiye'nin En Iyi Ve En Kapsamlı Tescilli Espor Blogu.
Esporcuların kalbi...

Son Dakika!

Post Top Ad

Your Ad Spot

GİZLİLİK

Yasal Uyarı

A'dan Z'ye Espor isimli bu blog sitesi Orçun Kamil Kabadayı’ya ait olup, bizzat onun tarafından ve/veya kendisinin yetki verdiği blog yöneticileri tarafından yönetilmektedir. Bu siteye erişen ya da bu siteden faydalanan bütün ziyaretçiler, aşağıdaki şartları ve uyarıları baştan kabul etmiş sayılacaklardır.

Kullanım Şartları

İçerik:
A'dan Z'ye Espor'da yer alan içerikler (bazı kaynak gösterilen içerikler hariç) bizzat Orçun Kamil Kabadayı ve misafir yazarlar tarafından A'dan Z'ye Espor için oluşturulmuştur ve her hakkı saklıdır. Bilgi paylaşımı açısından bu içerikler yalnızca linkleri ile herhangi birini yazının altına yada sitenize yerleştirmek amacıyla başka platformlarda kullanılabilir.

- Bu yazı A'dan Z'ye Espor.com 'dan alınmıştır.
- Kaynak: A'dan Z'ye Espor markası

şeklinde yapılmalıdır.

Eğer üstteki şartları kabul etmeyip uygulamaz iseniz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu gereğince her türlü hukuki şartları uygulama hakkımız vardır. Zaten Blogumuzdaki tüm yazılar Google Ekitaplar ve T.C. Kültür/Turizm Bakanlığı Kütüphaneler ve Yayımlar Genel Müdürlüğü Yayın Standartları/Derleme Bilgi Sistemi(İSBN) tarafından korunmaktadır.

Yorumlar: 
A'dan Z'ye Espor'da yer alan yazılara yorum gönderirken aşağıda belirtilen koşullara uymayı baştan kabul etmiş sayılmaktasınız:

A'dan Z'ye Espor'a  gönderilen yorumlar herhangi bir denetimden geçmeden yayınlamaktadır. Bu nedenle yayınlanan yorumların hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk kabul etmemekteyiz. A'dan Z'ye Espor'da yer alan yazılara yapılan yorumlar için, bizlerin o yorumları benimsediğimiz veya desteklediğimiz anlamına gelmez. Bu durumdan doğabilecek her türlü hukuki ve cezai sorumluluk münhasıran yorumu yazan kullanıcıya aittir.

-Kullanıcıların gönderdiği yorumlar genel ahlaka, yürürlükteki tüm yasa ve yönetmeliklere, etik kurallara ve A'dan Z'ye Espor'un  genel yorum kullarına uygun olmalıdır.
-Yazıların altına sadece o yazı ile ilgili yorumlar yazılmalıdır.
-Kişilik haklarına saldırı içeren, küçük düşürücü, hakaret içeren yorumlar yazılamaz.
-Reklam, tanıtım ve link paylaşma amaçlı yorumlar gönderilemez.

Bu kurallara uymayan yorumlar hiç bir uyarıya gerek kalmadan silinecektir.

Linkler: 
A'dan Z'ye Espor'da bulunan linkler tarafımdan yerleştirilmiştir. Sitelerin içeriklerini takip etmediğim için sorumluluk kesinlikle site sahiplerine aittir. Ziyaretçilerin linkleri tıklaması tamamen ziyaretçinin inisiyatifi ve sorumluluğundadır.

adanzyeespor.com sitesi, sayfalarından farklı internet adreslerine bağlantı vermektedir. adanzyeespor.com link verdiği, banner tanıtımını yaptığı sitelerin içeriklerinden veya gizlilik prensiplerinden sorumlu değildir. Burada bahsedilen bağlantı verme işlemi, hukuki olarak “atıfta bulunma” olarak değerlendirilmektedir.

Gizlilik Politikası

Bir Google ürünü olan Blogger'ın kullanıldığı A'dan Z'ye Espor olarak, kişisel gizlilik haklarınıza saygı duyuyor ve sitemizde geçirdiğiniz süre zarfında bunu sağlamak için Google ile birlikte azami çaba sarf ediyoruz. 

Kayıt Dosyaları ve Reklamlar:
Birçok standart web sunucusunda olduğu gibi A'dan Z'ye Espor'da istatistiksel amaçlı dosyalar kaydı tutmaktadır. Bu dosyalar; ip adresiniz, internet servis sağlayıcınız, tarayıcınızın özellikleri, işletim sisteminiz ve siteye giriş-çıkış sayfalarınız gibi standart bilgileri içermektedir. Dosyaları kesinlikle istatistiksel amaçlar dışında kullanılmamakta ve mahremiyetinizi ihlal etmemektedir. Biz hep Google Ekitaplar, Google Play Store, Google Adsense vb. şirketler ile çalışmaktayız, lütfen onların ilgili sayfalarından gizlilik sözleşmelerini okuyunuz.

Kullanıcı işbu içeriklere giriş yaparak erişim sağladığı internet sitesinde karşılaşacağı içerik ve gizlilik politikalarında adanzyeespor.com’un herhangi bir sorumluluğu bulunmadığını kabul eder.

İletişim

A'dan Z'ye Espor'da uygulanan şartlar, kurallar ve politikalar ile ilgili her türlü soru, görüş ve düşüncelerinizi iletişim sayfasındaki iletişim seçeneklerini kullanarak bizlere iletebilirsiniz.

Röportajlar

Belediye Espor Projeleri

Nasıl İndirilir Ve Sistem Gereksinimleri

AZES Nedir?

Post Top Ad

Your Ad Spot