Türkiye'nin En Iyi Ve En Kapsamlı Tescilli Espor Blogu.
Esporcuların kalbi...

Son Dakika!

Post Top Ad

Your Ad Spot

23 Eylül 2019 Pazartesi

Profesyonel Spor Kulüpleri Espor’a Neden İlgi Gösteriyor

Spor Kulüpleri Espor’a Neden İlgi Gösteriyor?

Spor Kulübü Fenerbahçe Espor Şampiyonluk
Fenerbahçe Espor Şampiyonluk

1- Büyüyen bir ekonomiye sahip olması

2- Büyük bir taraftar kitlesine sahip olması

3- Farklı bir Spor (Farklılık)

Türkiye’de Espor dünyasında bir ilke imza atarak, 2015 yılı içerisinde Espor alanına ilk giriş yapan Beşiktaş Spor Kulübü olmuştur. 2017 yılında Fenerbahçe, SuperMassive TNG takımının bütün haklarını satın almıştır ve Galatasaray ise Victorious Ace takımının isim hakkını alarak Espor dünyasına giriş yapmışlardır. Diğer Anadolu şehirlerinin ve takımlarının Espor’a girişleride gün geçtikçe artmaktadır. Örneğin; Sakarya E-Spor, Bursa E-Spor, Bursaspor E-Spor, Kocaeli E-Spor, Trabzon E-Spor, Gençlerbirliği E-Spor, Göztepe E-Spor ve Antalya E-Spor vb. gibi büyük kulüpler genç kitleleri de bünyelerine katmak istedikleri için bu anlamdaki Espor çalışmaları her geçen gün artıyor.

Günümüzde Galatasaray Spor Kulübü, Fenerbahçe Spor Kulübü, Trabzonspor Kulübü ve Beşiktaş Spor Kulübü Espor dünyasına adım atarak hem sahip olduğu taraftar kitlesine hem de marka değerlerine 2-3 kat daha fazla değer katmaktadırlar. Sporda futboldaki elde edemedikleri başarıları bile ülkemizde yeni yeni popülerliğini attıran Espor ile elde etme imkanı sağlamışlardır.

AZES MAĞAZA
Espor'u teorik olarak A'dan Z'ye öğrenmek istiyorsanız aşağıdan ulaşabileceğiniz, 6 farklı büyük platformda yer alan E-kitabımızı okumanızı ve Udemy Eğitimimizi dinlemenizi sizlere kesinlikle öneriyoruz değerli AZES takipçilerimiz.

Keyifli okumalar ve keyifli dinlemeler :)
www.adanzyeespor.com/p/azesmagaza


AZES Mağaza:

Post Top Ad

Your Ad Spot