Türkiye'nin En Iyi Ve En Kapsamlı Tescilli Espor Blogu.
Esporcuların kalbi...

Son Dakika!

Post Top Ad

Your Ad Spot

8 Mayıs 2020 Cuma

Steam Mobil Uygulaması

Steam Mobil Uygulaması

Steam Mobil Uygulaması

Steam'in masaüstü uygulaması dışında kendine özel bir mobil uygulaması da bulunuyor. Bu uygulama tamamen ücretsiz olarak iOS ve Android platformlarında yer almaktadır. Tablet ve telefonlarınızdan bu uygulamayı indirerek Steam'e bağlanabiliyorsunuz.
Android sistemindeki ücretsiz Steam uygulaması sayesinde, gittiğiniz her yerden Steam'e katılabilirsiniz. Steam arkadaşlarınızla sohbet edebilir, topluluk gruplarına ve kullanıcı profillerine bakabilir, en son oyun haberlerini okuyabilir ve Steam indirimlerinden haberdar olabilirsiniz.

Steam mobil uygulaması ile aynı bilgisayardaki pazar, sohbet, gruplar, mağaza, küratörler, canlı yayınlar vb gibi birçok işlemleri yapabiliriz. 

Bilgi
Sağlayıcı: Valve Corporation

Boyut: 43 MB

Kategori: Eğlence

Uyumluluk: iOS 8.0 veya üst sürümünü gerektirir. iPhone, iPad ve iPod touch ile uyumludur.

Diller: Türkçe, Almanca, Basitleştirilmiş Çince, Bulgarca, Danca, Fince, Fransızca, Geleneksel Çince, Hollandaca, Japonca, Korece, Lehçe, Macarca, Norveççe Bokmål, Portekizce, Romence, Rusça, Tayca, Ukraynaca, Yunanca, Çekçe, İngilizce, İspanyolca, İsveççe, İtalyanca

Yaş Sınırı: 12+

Telif Hakkı: © 2020 Valve Corporation

Fiyat: Ücretsiz

Google Play
Steam Google Play Mobil Uygulaması

Apple Store
Steam iOS Mobil Uygulaması

AZES MAĞAZA
Espor'u teorik olarak A'dan Z'ye öğrenmek istiyorsanız aşağıdan ulaşabileceğiniz, 6 farklı büyük platformda yer alan E-kitabımızı okumanızı ve Udemy Eğitimimizi dinlemenizi sizlere kesinlikle öneriyoruz değerli AZES takipçilerimiz.

Keyifli okumalar ve keyifli dinlemeler :)
www.adanzyeespor.com/p/azesmagaza


AZES Mağaza:

Post Top Ad

Your Ad Spot