Türkiye'nin En Iyi Ve En Kapsamlı Tescilli Espor Blogu.
Esporcuların kalbi...

Son Dakika!

Post Top Ad

Your Ad Spot

23 Kasım 2023 Perşembe

Pearl Abyss, Black Desert'ın Ulukıta'sındaki Üçüncü Canavar Bölgesini Tanıttı

Pearl Abyss, Black Desert'ın Ulukıta'sındaki Üçüncü Canavar Bölgesini Tanıttı


Seul, Güney Kore
Pearl Abyss bugün, Black Desert'ın çöl bölgesi "UIukıta"daki üçüncü canavar bölgesinin, popüler PvP içeriği "Solare Arenası"ndaki iyileştirmelerle birlikte yakında geleceğini duyurdu. Ayrıca maceracılar, bugünden itibaren değerli ödüllerle dolu etkinliklerin tadını çıkarabilecekler.


Yeni Canavar Bölgesi Tanıtılıyor
Önümüzdeki hafta, 730'un üzerinde ekipman puanına sahip deneyimli maceracılara önerilen ve Ulukıta'nın güney bölgesinde yer alan yeni canavar bölgesi "Karanlık Takipçisi Yatağı" hazır olacak.

Hikâye, başından beri talihsiz koşullar altında yaşayan Mediah'ın genç prensi III. Bareeds’in etrafında dönüyor. Ana görev çizgisi, maceracıların kendilerini hikâyeye tamamen kaptırmalarını sağlayan, tamamı seslendirilmiş illüstrasyon tarzı ara sahneler içeriyor.

Yeni Bölgeden Büyük Ödüller Elde Edilecek
"Karanlık Takipçisi Yatağı"nda maceracılar, Black Desert'taki en yüksek dereceli ekipmanın sonuncusu olan "Ator’un Ayakkabısı"nı yapmak için gerekli malzemeleri elde edebilecekler. Ator’un Ayakkabısı, hasar azaltma ve kaçınma gibi iki benzersiz seçenek arasından tercih edilebilir.


Black Desert'ın en sevilen PvP içeriği "Arena of Solare" de önümüzdeki haftalarda yeni özellikler ve erişilebilirlik iyileştirmeleri alacak. Tam zamanlı bir alıştırma modu 29 Kasım'da kullanıma sunulacak ve Maceracıların kendi takımlarını kurmalarına olanak tanıyan yalnızca davetlilere özel yeni bir "Özel Mod" Aralık ayının ilk haftasında eklenecek.

Özel Etkinlikler Maceracıları Bekliyor
Calpheon Şöleni öncesi etkinliğin devamı olarak, maceracılar Canavar Yok Etme, Toplama ve Balıkçılık yoluyla "Bereket Taşı" elde edebilecekler. Tüm bölgelerde elde edilen toplam Bereket Taşı sayısına bağlı olarak, maceracılar Shakatu'nun Gösterişli Kutusu, Cron Taşı x500 ve Heyecanlı Macera Kıyafeti Kutusu gibi değerli eşyalarla ödüllendirilecek.


Ayrıca, 6 Aralık'a kadar maceracılar canavar yok ederken rastgele olarak Vahşi Hindi ile karşılaşacaklar. Vahşi Hindi’yi yenen maceracılar, 30 dakika boyunca Level EXP %200, Beceri EXP %50 ve Eşya Düşürme Oranı %20 artışı sağlayan Bereket Kutsaması buffını kazanabilecek. Ayrıca Rüya Atı Uyanış malzemeleriyle takas edilebilen Hindi Tüyü’nü ganimet olarak elde edebilecek.

AZES MAĞAZA
Espor'u teorik olarak A'dan Z'ye öğrenmek istiyorsanız aşağıdan ulaşabileceğiniz, 6 farklı büyük platformda yer alan E-kitabımızı okumanızı ve Udemy Eğitimimizi dinlemenizi sizlere kesinlikle öneriyoruz değerli AZES takipçilerimiz.

Keyifli okumalar ve keyifli dinlemeler :)
https://www.adanzyeespor.com/p/azes-magaza.html

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Röportajlar

Belediye Espor Projeleri

Nasıl İndirilir Ve Sistem Gereksinimleri

AZES Nedir?

Post Top Ad

Your Ad Spot