Türkiye'nin En Iyi Ve En Kapsamlı Tescilli Espor Blogu.
Esporcuların kalbi...

Son Dakika!

Post Top Ad

Your Ad Spot

2 Şubat 2023 Perşembe

Türkiye Espor Federasyonu 1. Olağan Genel Kurulu Toplanıyor

TESFED 1. Olağan Genel Kurulu Toplanıyor


TESFED
Merkez Danışma Kurulu’nun 22 Mart 2018 tarihli toplantısında alınan karara istinaden 24 Nisan 2018 tarih ve 277144 sayılı Bakanlık Makamı onayı ile Genel Müdürlüğümüze bağlı olarak Türkiye Espor Federasyonu Başkanlığı kurulmuş, Spor Genel Müdürlüğü Federasyon Başkanlığı Seçim Yönetmeliği hükümlerine göre 15 Mayıs 2018 tarihinde gerçekleştirilen Olağan Genel Kurulda Federasyon Başkanı olarak Alper Afşin ÖZDEMİR kurucu Başkan olarak seçilmiştir.

Amacı; Türk esporunun ulusal ve uluslararası platformlardaki yöneticisi ve temsilcisi olarak Federasyonumuzun temel sorumluluğu Türk esporunun büyümesi için çalışmak ve Türkiye Espor Federasyonu markasını geliştirmek.

Vizyonu; Uluslararası sportif rekabette, oyuncu gelişiminde, üst düzey organizasyonların düzenlenmesinde ve esporun yönetiminde en başarılı ve en yenilikçi federasyonlardan biri olarak, Türkiye’yi bir numaralı espor ülkesi haline getirmek ve dünyada kabul gören Türk espor ekolünü yaratmaktır.

Misyonu; Yerli ve milli esaslara dayanan bir değer sistemi aracılığı ile Türk esporuna katkıda bulunmak. Türk gençlerinin çalışkan, kararlı ve azimli bireyler olarak uluslararası platformlarda başarıya ulaştıkları daha iyi bir dünyanın inşasına yardımcı olmak ve toplumda yapıcı bir rol oynamak.

TESFED 1. Olağan Genel Kurulu
Türkiye Espor Federasyonu 1. Olağan Genel Kurulu, 11 Şubat 2023 Cumartesi günü saat 10:30’da Gençlik ve Spor Bakanlığı Eğitim Tesisleri'nde (Mustafa Kemal, 2154. Sk.No:30, 06510 Çankaya/Ankara Eskişehir Yolu) bulunan konferans salonunda toplanacak.

İlk toplantıda çoğunluk sağlanamadığı takdirde, ikinci toplantı 12 Şubat 2023 Pazar günü aynı yer ve saatte çoğunluk aranmaksızın toplanacak.

Daha detaylı bilgi için TESFED resmi sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

AZES MAĞAZA

Espor'u teorik olarak A'dan Z'ye öğrenmek istiyorsanız aşağıdan ulaşabileceğiniz, 6 farklı büyük platformda yer alan E-kitabımızı okumanızı ve Udemy Eğitimimizi dinlemenizi sizlere kesinlikle öneriyoruz değerli AZES takipçilerimiz.

Keyifli okumalar ve keyifli dinlemeler :)
https://www.adanzyeespor.com/p/azes-magaza.html

KAYNAK:

TESFED:
http://tesfed.gov.tr/haberler/1-olagan-genel-kurul-duyurulari

Google Play Store A'dan Z'ye Espor Ekitabımız:
https://play.google.com/store/books/details/Or%C3%A7un_Kamil_Kabaday%C4%B1_A_dan_Z_ye_Espor?id=74aRDwAAQBAJ&hl=tr

Google Play Store A'dan Z'ye Espor 2 Ekitabımız:
https://play.google.com/store/books/details?id=_uXmDwAAQBAJ

Google Play Store A'dan Z'ye Espor 3 (Özel Sayı) Ekitabımız:
https://play.google.com/store/books/details/Or%C3%A7un_Kamil_Kabaday%C4%B1_A_dan_Z_ye_Espor_3?id=rJ5cEAAAQBAJ

Udemy A'dan Z'ye Espor Eğitimimiz:
https://www.udemy.com/course/adanzyeespor

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Röportajlar

Belediye Espor Projeleri

Nasıl İndirilir Ve Sistem Gereksinimleri

AZES Nedir?

Post Top Ad

Your Ad Spot