Türkiye'nin En Iyi Ve En Kapsamlı Tescilli Espor Blogu.
Esporcuların kalbi...

Son Dakika!

Post Top Ad

Your Ad Spot

29 Mayıs 2020 Cuma

Türkiye'de Espor'u Sevdiren 3 Yerli Spor Kulübü

Türkiye'de Espor'u Sevdiren 3 Yerli Spor Kulübü

Türkiye'de Espor'u Sevdiren 3 Yerli Spor Kulübü

- Beşiktaş Esports
Dünyada Espor'a giriş yapan, Espor branşı açan ilk Spor Kulübü.

Beşiktaş Esports


- Fenerbahçe Espor

Fenerbahçe Espor


- Galatasaray Espor

Galatasaray Espor

Türkiye’de Espor dünyasında bir ilke imza atarak, 2015 yılı içerisinde Espor alanına ilk giriş yapan Beşiktaş Spor Kulübü olmuştur. 2017 yılında Fenerbahçe, Super Massive TNG takımının bütün haklarını satın almıştır ve Galatasaray ise Victorious Ace takımının isim hakkını alarak Espor dünyasına giriş yapmışlardır. Diğer Anadolu şehirlerinin ve takımlarının Espor’a girişleride gün geçtikçe artmaktadır. Örneğin; Sakarya E-Spor, Bursa E-Spor, Bursaspor E-Spor, Kocaeli E-Spor, Trabzon E-Spor, Gençlerbirliği E-Spor, Göztepe E-Spor ve Antalya E-Spor vb. gibi büyük kulüpler genç kitleleri de bünyelerine katmak istedikleri için bu anlamdaki Espor çalışmaları her geçen gün artıyor.

Günümüzde Galatasaray Spor Kulübü, Fenerbahçe Spor Kulübü, Trabzonspor Kulübü ve Beşiktaş Spor Kulübü Espor dünyasına adım atarak hem sahip olduğu taraftar kitlesine hem de marka değerlerine 2-3 kat daha fazla değer katmaktadırlar. Sporda futboldaki elde edemedikleri başarıları bile ülkemizde yeni yeni popülerliğini attıran Espor ile elde etme imkanı sağlamışlardır.

AZES MAĞAZA
Espor'u teorik olarak A'dan Z'ye öğrenmek istiyorsanız aşağıdan ulaşabileceğiniz, 6 farklı büyük platformda yer alan E-kitabımızı okumanızı ve Udemy Eğitimimizi dinlemenizi sizlere kesinlikle öneriyoruz değerli AZES takipçilerimiz.

Keyifli okumalar ve keyifli dinlemeler :)
www.adanzyeespor.com/p/azesmagaza

Post Top Ad

Your Ad Spot