Türkiye'nin En Iyi Ve En Kapsamlı Tescilli Espor Blogu.
Esporcuların kalbi...

Son Dakika!

Post Top Ad

Your Ad Spot

1 Nisan 2022 Cuma

Avrupa'nın En Büyük Gaming House/Gaming Ofis Projesi Türkiye'de Açıldı

 Avrupa'nın En Büyük Gaming House/Gaming Ofis Projesi Türkiye'de Açıldı!


Türkiye'nin en iyi espor kulüplerinden biri olan Futbolist, Avrupa’nın en büyük oyun evi projesi olan ''Futhouse'' ’un açılış lansmanını gerçekleştirerek büyük bir projeye imza attı.


Avrupa'nın en büyük oyun evi "FUTHOUSE" İstanbul'da açıldı. Tam 1.230 metrekarelik alanıyla aynı anda 12 farklı yerden yayın açılabilen, 5 takımın kamp yapabildiği, 23 kişinin kalabildiği, 30+ kişinin espor, oyun ve yayın eğitimi alabildiği, 5 katlı merkezin lansmanına birçok ünlü isim de katıldı.


25 Mart itibarıyla faaliyete geçen toplamda bin 230 metrekarelik bir alana sahip olan beş katlı FUTHOUSE 'da kupaların sergilendiği bir müze, makyaj odaları, reji odaları, podcast stüdyosu, talkshow alanı, espor odası ve bir koç/analiz odası ve yayın odaları mevcut. 


Ayrıca esporcular fizyoterapist ve beslenme uzmanından da destek alacak. FUTHOSUE, toplam 23 kişinin konaklayabileceği imkanlara sahip. AZES olarak, Futbolist espor kulübünü gönülden tebrik eder, ülkemiz esporu için böyle projelerin daha da artmasını dileriz.


AZES MAĞAZA
Espor'u teorik olarak A'dan Z'ye öğrenmek istiyorsanız aşağıdan ulaşabileceğiniz, 6 farklı büyük platformda yer alan ekitabımızı okumanızı ve Udemy Eğitimimizi dinlemenizi sizlere kesinlikle öneriyoruz değerli AZES takipçilerimiz.

Keyifli okumalar ve keyifli dinlemeler :)
www.adanzyeespor.com/p/azesmagaza

Post Top Ad

Your Ad Spot